fbpx
Close

EELVAADE | BC Kalev/Cramo läheb esmaspäeval võtma kohustuslikku võitu

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Enne, kui reedel hooaega alustanud Olybet Eesti-Läti Korvpalliliiga teeb oma esimese puhkepäeva, tuleb väljakule taas valitsev Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo, kes võõrustab koduses Kalevi Spordihallis BK Liepaja meeskonda.

BC Kalev/Cramo – BK Liepaja
01.10.2018 kell 19.00, Tallinn, Kalevi Spordihall
Ülekanne: Delfi TV

Kontrollmängudes kaotuseta jäänud ning ka ametlikke mänge edukalt alustanud Kalev/Cramo pole teinud saladust, et nende ambitsiooniks on Eesti-Läti Korvpalliliiga võit. Läti mullune eelviimane ehk 8. klubi Liepaja ei tohiks neile sel teel suureks takistuseks saada, kuna lätlased said pühapäeval 82:99 kaotuse TAL TECHi meeskonnalt ning peavad mängima kahe päeva jooksul teise matši.

Kuigi Cramo meeskond suutis lõpuks Ventspilsi võita ning koguni kuus meest kogus vähemalt kahekohalise punktisumma, siis jäi Eesti klubil veel nii mõndagi varuks. Näiteks kontrollmängudes üheks skooriliidriks kerkinud Ivan Almeida tõi küll 13 punkti, aga tabas väljakult viskeid vaid 28-protsendiliselt.

Liepaja kasutas TAL TECHi vastu vaid kaheksat mängijat ning ründeteravust hoidsid üleval 33 punkti ja 8 resultatiivset söötu kirja saanud Justin Lamont Johnson ning 21 punkti ja 7 lauapalli kogunud Taylor Hanif Bessic. Kui panna siia kirja ka kapten Roberts Krastinsi 13 silma, siis ülejäänud meeskonna peale suudeti tuua vaid 15 punkti.

Kui Kalev/Cramol õnnestub esmaspäeva õhtul tabelisse kohustuslik võit võtta, siis tõustakse liigatabelit koos Riia VEF-iga juhtima.

scroll to top