Taas särava esituse teinud Järveläinen ei suutnud Plymouthi kaotusest päästa

-Joonas Järveläinen | Foto: Damian Pudner

Suurbritannia korvpalli kõrgliiga uut hooaega võidu ja kaotusega alustanud Joonas Järveläineni kodumeeskond Plymouth Raiders pidi sel korral vastase paremust tunnistama, kui Cheshire Phoenixile jäädi võõrsil 88:94 alla.

Cheshire’ile kuulus avaveerand 25:17, kuid järgmisel kümnel minutil koguni 34 punkti visanud Plymouth asus poolajaks nelja silmaga juhtima. Tasavägiselt kulgenud kolmandal veerandajal õnnestus võõrustajatel vahet kahe punkti võrra vähendada. Veel 6.40 enne lõppu 77:76 eduseisus olnud Plymouth ei suutnud enam vastast ohutumas kauguses hoida ning kokkuvõttes tuli leppida kuuepunktilise kaotusega.

Joonas Järveläinen teenis ligi 28 minutit mänguaega ning viskas 19 punkti (kolmesed 2/5, kahesed 6/6, vabavisked 1/3). Lisaks võttis ta 7 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi 3 isiklikku viga ja ühe pallikaotuse.

Plymouthi parimana viskas 33 punkti Donte Nicholas. Javis Howard lisas 12 silma. Võitjate poolelt tõi Jimario Rivers 18 punkti. Dil’ Jon Allen-Jordan toetas omasid 16 punkti, 10 lauapalli ja 5 resultatiivse sööduga.