Joonas Järveläinen kerkis hooaja avamängus Plymouthi resultatiivseimate sekka

-Joonas Järveläinen | Foto: Damian Pudner

Joonas Järveläineni kodumeeskond Plymouth Raiders pidi Suurbritannia korvpalli meistriliiga uue hooaja avamängus tunnistama võõrsil Worcester Wolvesi 93:81 paremust.

Plymouthi jaoks algas kohtumine hästi ning esimese veerandaja lõppedes juhiti 22:17. Poolajaks suutis aga Worcester seisu viigistada ning neljanda veerandaja alguseks ka viie punktiga ette pääseda. Järgmise kümne minutiga viskasid võõrustajad veel 28 silma Plymouthi 21 vastu ning seega pidid viimased leppima 12-punktilise kaotusega.

Joonas Järveläinen teenis mänguaega ligi 28,5 minutit ning viskas 12 punkti (kolmesed 2/4, kahesed 3/8). Tema nimele jäi veel 3 lauapalli, üks korvisööt ja vaheltlõige ning 2 pallikaotust ja isiklikku viga.

Plymouthi parim oli Donte Nicholas 22 punkti ja 6 lauapalliga, Jamal Williams lisas 14 silma. Vaid seitsme mehega mänginud Worcesteri kasuks tõi 28 punkti ja 6 lauapalli Robert Crawford.

Hooaeg jätkub Plymouthi jaoks juba pühapäeval, kui koduväljakul võetakse vastu London Lions.