Keltern kaotas suurimale rivaalile, kuid jäi liidriks

-Mailis Pokk (#11) ja Janne Pulk (#13) ning Kelterni korvpallinaiskond | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Bundesligas kohtusid laupäeval omavahel liigatabeli esimene ja teine. Kohtumise Wasserburgi TSV 1880 ja Mailis Poki ning Janne Pulga koduklubi Kelterni Rutronik Starsi vahel võitis koduseinte toel Wasserburg tulemusega 72:69 (22:29, 19:17, 14:12, 17:11).

Kui eelmise aasta viimastel päevadel peetud esimeses omavahelises kohtumises jäi 5 punktiga peale Keltern, siis korduskohtumises kuulus napp võit Wasserburgile.

Kelterni poolelt tegi hea mängu Eesti koondislane Mailis Pokk, kes viibis väljakul veidi üle 12 minuti. Minuteid kasutas Pokk efektiivselt visates 10 silma ja noppides 6 (3 ründelauda) lauapalli. Teine Eesti koondislane Janne Pulk teenis mänguaega natuke rohkem kui 4 minutit, mille jooksul sopsas ühe kaugviske.

Kelterni kõige tulemuslikumaks kerkis 13 punkti visanud Krystal Vaughn. Sarnaselt Mailis Pokile kogus enda arvele 10 punkti Emmanuella Mayombo. Üleplatsi naiseks kerkis Wasserburgi pallur Kelly Moten 27 silmaga. Laura Hebecker lisas 14 punkti.

Bundesliga tabeliseisus muutusi ei toimunud – Keltern juhib tabelit 16 võidu ja 2 kaotusega, Wasserburg on teisel tabelireal 14 võidu ja 3 kaotusega.