Keltern suundus liigapausile ehmatuse ja napi võiduga

-Mailis Pokk (#11) ja Janne Pulk (#13) ning Kelterni korvpallinaiskond | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Saksamaa naiste korvpalli kõrgliiga liider ja ühtlasi Janne Pulga ning Mailis Poki koduklubi Kelterni Rutronik Stars käis laupäeval külas Marburgi BC Pharmaservil ning naasis tagasi koju magusa 68:67 (13:18, 17:18, 19:18, 19:13) võiduga.

Pea terve kohtumise tagaajaja rollis olnud Kelterni päästjaks kerkis ameeriklanna Jasmine Thomas, kes viskas kohtumise lõpus otsustava korvi. Ühtlasi oli Thomas ka naiskonna parim punktitooja 16 punktiga. 13 silmaga aitas Krystal Vaughn ning 12 punkti tõi Alexandria Kiss-Rusk.

Janne Pulk viibis väljakul veidi üle 11 minuti. Selle aja jooksul viskas eestlanna 5 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/3) ja andis ühe korvisöödu. Mailis Pokk mängis 6 ja pool minutit, mille jooksul noppis rünnakul ühe lauapalli ja andis ühe tulemusliku söödu. Punktiarve jäi seekord Pokil avamata.

Bundesligas on nüüdsest Keltern ainus naiskond, kellel on tulnud vastaste paremust tunnistada vaid ühel korral, kuna Kelterni suurim konkurent Wasserburg kaotas tabeli kolmandale Hernerile. Nüüd on Bundesligas pikem paus, kuna ees ootavad koondiste mängud.