fbpx
Close

Keltern teenis järjekordse võidu, Mailis Pokk resultatiivseimate seas

-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

-Mailis Pokk | Foto: Rutronik Stars Keltern Facebook

Saksamaa kõrgliigas pidas 23. detsembri õhtul oma 9. vooru kohtumise Mailis Poki ja Janne Pulga koduklubi Kelterni Rutronik Stars. Tänu heale viimasele veerandajale kirjutati Kelternile võõrsil liigatabelisse 5. positsiooni hoidva Freiburgi Eisvögeli vastu 81:65 (19:20, 22:9, 13:22, 26:14) võit.

Bundesligas 7. järjestikuse võidu teeninud Kelterni ridades viskas kõige rohkem punkte Horvaatiast pärit Andrijana Cvitkovic, kelle arvele kogunes 13 punkti. Emmanuella Mayombo viskas 11 punkti ja võrdselt 10 silma said kirja Eesti koondislane Mailis Pokk ja ameeriklanna Tayler Mingo. Janne Pulk kohtumises kätt valgeks ei saanud.

Kodunaiskonna Freiburgi Eisvögeli eest kogusid kahekohalise punktisumma kolm pallurit. Pauline Mayer viskas 18, ameeriklanna Daneesha Provo 17 ja Dominique Toussaint 14 silma.

27. detsembril kohtub Keltern kodusaalis higipõlise rivaali Wasserburgiga, kes on ka peamine konkurent Bundesliga tiitlile. Eestlannade koduklubi on liigatabelis 8 võidu ja 1 kaotusega esimesel, Wasserburg 7 võidu ja 1 kaotusega teisel kohal.

scroll to top