Keltern vastastele sõnaõigust ei andnud, Janne Pulk resultatiivseimate seas

-Janne Pulk | Foto: fiba.basketball

Eesti koondislased Mailis Pokk ja Janne Pulk teenisid oma koduklubi Kelterni Rutronik Stars ridades Saksamaa kõrgliigas järjekordse võidu. Hooaja 18. võidu teenis valitsev karikavõitja Osnabrückis, kus alistati kohalik GiroLive Panthers suurelt 90:63 (20:20, 22:17, 26:12, 22:14).

Võrdselt alanud mängu võitja selgus kolmandal veerandajal, mille võitsid külalised 26:12 ja kasvatasid eduseisu pea 20-punktiliseks. Võistkondlikult tegutsenud Keltern jagas omavahel 19 korvisöötu. Vastav näitaja jäi Osnabrückil 10 peale.

Kelterni poolelt kogusid kahekohalise punktisumma 5 pallurit. Enim viskasid punkte Jasmine Thomas ja Emmanuella Mayombo, kelle arvele kogunes vastavalt 17 ja 16 silma.

Kahekohalise punktisummani kerkis ka Eesti koondise tagamängija Janne Pulk. 24 ja poole minuti jooksul viskas eestlanna 10 punkti ja jagas ühe korvisöödu. Mailis Pokk sekkus mängu kuueks minutiks, mille jooksul tegi ühe vaheltlõike, jagas ühe korvisöödu ja noppis ühe lauapalli.

Kodunaiskonna poolelt viskasid 10 punkti Freida Bühner ja Viktoria Poros. Keltern võõrustab järgmises kohtumises 14. märtsil Janne Pulga endist leivaisa Hannoveri.