Oral Roberts jõudis poolfinaali, Jürgensilt kahekohaline punktisumma ja isiklik rekord

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles alustas USA üliõpilasliigas NCAA oma konverentsi turniiri võidukalt, kui alistas veerandfinaalis North Dakota Fighting Hawksi 76:65.

Poolajaks juhiti 39:29 ja enam eduseisu ei loovutatud. Oral Robertsi kaitse sundis vastaseid tegema 14 pallikaotust (ise tehti seitse).

Algviisikus alustanud Jürgens sai mänguaega koguni 37 minutit, mille jooksul viskas 11 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 1/3, vabavisked 6/6), võttis meeskonna parimana seitse lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi kaks vaheltlõiget ja blokeeris kaks vastaste pealeviset. Lisaks tegi ta ka kolm isiklikku viga. Lauapallide arv tähistab Jürgensi ülikoolikarjääri parimat tulemust.

Oral Robertsi resultatiivseim oli konverentsi parimaks mängijaks valitud Max Abmas, kes viskas üleplatsimehena 22 punkti.

Kui Oral Roberts sai oma konverentsis (Summit League) neljanda asetuse, siis North Dakota oli viienda paigutusega.

Eesti aja järgi täna öösel vastu homset toimuvas poolfinaalis kohtub Oral Roberts esimese asetusega South Dakota State’iga.