Koršunov ja Riismaa said kaotused, Treieri koduklubi langes karikasarjast välja

-Kirill Koršunov | Foto: Erakogu

Eesti koondislase Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro XL Extralight langes Itaalia esiliiga karikasarjas konkurentsist. Kaotused pidid vastu võtma ka Itaalia tugevuselt neljandas liigas mängivate Kirill Koršunovi ja Joonas Riismaa koduvõistkonnad.

Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro XL Extralight jäi reedel Itaalia esiliiga karikasarja veerandfinaalis 75:83 (13:25, 19:25, 25:12, 18:21) alla Bergamole.

Treier sekkus pingilt 11 minutiks ning sai kirja 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1), ühe resultatiivse söödu, ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Serie C Toscana alagrupis mängiv Joonas Riismaa kodumeeskond Montale Axa kaotas laupäeval võõral väljakul Pelago Valdisievele 62:69 (13:24, 18:13, 16:9, 15:23).

Vahetusest sekkunud Riismaa arvele kogunes mängu lõpuks 29 ja poole minutiga 3 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/4, vabavisked 1/2), 3 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige ning üks isiklik viga.

Samasse alagruppi kuuluv Kirill Koršunovi koduklubi Livorno Don Bosco jäi pühapäeval võõrsil 69:93 (14:28, 25:24, 14:24, 16:17) alla Altopascio Bamale.

Algviisikus alustanud Koršunov viibis väljakul kauem kui keegi teine – 35 ja pool minutit – ning kogus selle ajaga 4 punkti (kahesed 2/5, kolmesed 0/3), meeskonna parimana 7 lauapalli, 3 korvisöötu, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja ühe isikliku vea.

Livornol ja Montalel on mõlemal nüüd tabelis 8 võitu ja 11 kaotust, millega jagatakse 9.-10. kohta.