fbpx
Close

Kossuliiga C-divisjoni põhiturniiri võitis Massu

-Tallinna Kossuliiga | Foto: Siim Semiskar

-Tallinna Kossuliiga | Foto: Siim Semiskar

Kossuliiga C-divisjonis on ühele poole saanud vahegrupiturniir ning selgunud meeskondade asetused play-offiks.

Põhiturniiri võitjaks tuli Massu, kes kogus vahegrupis kuus võitu ja ühe kaotuse. Sama palju võite teenis ka Keila KK/Vasalemma, kuid omavahelise mängu 82:71 võit andis eelise Massu meestele, kirjutab Kossuliiga.ee.

Lisaks kahele parimale on play-offi esimesest ringist vabastatud ka põhiturniiri kolmas Imelised ning nelja koht Cumulus Consulting. Cumulus Consulting edestas seejuures viiendaks tulnud Sõprade Klubi RTK 22.15 samuti tänu omavahelise kohtumise 58:53 võidule.

Sõprade Klubi peab play-offi seega alustama juba esimesest ringist, vastaseks tuleb neile D-vahegrupi neljas tiim – Eelviimased. Ülejäänud avaringi paarides lähevad vastamisi Mefab – BC Forwards/Retlar 2; Swedbank – Korvpallikarud ning Paldiski KK/Willenbrock – Nordauto/VW.

Kaheksa parema hulka jõudmiseks on vaja oma vastast edestada kahe mängu kokkuvõttes. Esimese ringi tähtaeg on 18. märts.

D-vahegrupi neli viimast meeskonda – Parim Enne, Vahipataljon, Wildix/Esecom ja RSK Viimsi selgitavad omavahel üheringilise turniiri käigus C-divisjoni paremusjärjestuse kohtadele 13-16.

scroll to top