Tallinna Kossuliiga C-divisjoni trilleriks kujunenud finaali võitis Keila KK/Vasalemma

-Keila KK/Vasalemma | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Kossuliigas selgus esimesena tänavune C-divisjoni meister, kui Keila KK/Vasalemma mehed suutsid TTÜ spordihoones peetud finaalis Massu vastu oma napi paremuse maksma panna ning võita 65:62.

Kui esimesest veerandist oli kulunud juba üle seitsme minuti, oli Massu eduseis 8:2 ehk kumbki võistkond ei suutnud esimest finaalikrampi vältida. Teist veerandit alustas oluliselt paremini Keila ning mängupilt püsis võrdsena. Pikemale pausile mindi Massu napi eduseisuga 28:27.

Finaalivääriline punkt-punkti helitlus jätkus kuni lõpuvileni. Mõlemal poolel olid omad võimalused, kuid kaks ebasortlikku viga said Massu meeskonnale seekord saatuslikuks. Martin Korjus tõi võitjate parimana 20 punkti, lisaks noppis mees 10 lauapalli. Tanel Pastarus lisas 15 punkti ja 9 lauapalli ning tiimi hooaja parimaks mängijaks valitud Tarmo Hein 10 punkti ning 12 lauapalli.

Hõbedase Massu meeskonna resultatiivseim oli 18 punktiga Risto Norlan (meeskonna hooaja parim mängija), Raido Rusch lisas 16 punkti ja 11 lauda, lisaks jõudis topeltnumbriteni 11 punkti ja 11 lauapalliga Priit Peterson.

Keila KK/Vasalemma tiimis mägisid finaalis kullale: Gunnar Koitmaa, Aare Lepiksaar, Silver Allik, Kermo Päll, Margus Vinnal, Tarmo Pillerpau, Tarmo Hein, Klemet Kivisild, Kristo Jammer, Alo Kann, Martin Korjus ja Tanel Pastarus.

C-divisjoni pronksikohtumises läksid vastakuti põhiturniiri kolmas asetus Imelised ja neljas asetus Cumulus Consulting. Kindel võit läks lõppnumbritega 83:67 Cumulus Consulting tiimile.

Finaalkohtumise parimana tõi võitjatele 22 silma Anre Kuldja, kes valiti ka meeskonna hooaja parimaks mängijaks. Alo Sidorov lisas võitjatele 19 ning Kurmet Paidra 18 punkti.

Kaotajate parimana kanti 21 silma Rasmus Varblase kontole, 13 punkti ja 11 lauda sai kirja Janno Nurme ning 11 punkti ja 10 lauda Raido Talviste. Imeliste hooaja parimaks mängijaks valiti pronksmängus 11 punkti kirjas saanud Rivo Leo.