Kaspar Lootus ja Kaunase Tornado saavutasid Leedus kolmanda koha

-Kaspar Lootus | Foto: Siim Semiskar

Leedu U18 vanuseklassi meistrivõistluste pronksimängus võitis Kaspar Lootuse koduklubi Kaunase Tornado 84:62 Biržu võistkonda.

Avaveerandi võitis Tornado 23:19, aga teisel veerandajal suudeti vaid üheksa punkti visata ning poolajale mindi minimaalses eduseisus. Järgmisel kümnel minutil kasvatati eduseis seitsmele punktile ning viimane neljandik kuulus täielikult Tornadole 31:16, mis tõi neile kokkuvõttes 22-punktilise võidu.

Kaspar Lootus pääses väljakule ligi kümneks minutiks ja viskas selle ajaga 2 punkti (vabavisked 0/2, kahesed 1/2). Tema arvele jäi veel 3 lauapalli ning üks korvisööt, vaheltlõige ja isiklik viga.

Meeskonna resultatiivseimana tõi 27 punkti Justinas Ramanauskas. 20 silma ja 9 lauapalli lisas Karolis Babušis. Kaotajate poolelt tegi kaksikduubli Erikas Venskus, kes viskas 26 punkti ja kogus 12 lauapalli.