Kaunase Tornado alistas kindlalt tabeli neljanda, Lootusel jäi kaksikduublist napilt puudu

-Kaspar Lootus | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Lootus ja Kaunase Tornado teenisid neljapäeval Leedu madalamal liigatasemel 19-punktilise võidu Kaišiadoryse üle.

Juba poolajaks juhtis kodumeeskond 13 punktiga ja kolmanda veerandaja lõppedes oldi 67:49 ees. Viimane neljandik võideti samuti ning alistati tabeli tippu kuuluv meeskond vägagi veenvalt.

Lootuse arvele jäi 23,5 mänguminutiga 15 punkti (vabavisked 1/4, kahesed 1/3, kolmesed 4/5) ning 8 lauapalli. Lisaks andis ta ühe korvisöödu, tegi ühe vaheltlõike ja kaks viskeblokeeringut. Negatiivsele poolele jäid 4 isiklikku viga ja 2 pallikaotust.

Karolis Babušis viskas Kaunase meeskonna parimana 20 punkti. Vastastele tõi Povilas Makunas 22 punkti ja 10 lauapalli.

Kaunase Tornado (8-13) jätkab B divisjoni B-grupis kaheksandal kohal. Kaišiadorys (15-7) paikneb neljandal tabelireal.