Hermet ja Forca Lleida kaotasid tabeli viiendale vaid kolme punktiga

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania korvpalli esiliigas teenis Kregor Hermeti kodumeeskond Forca Lleida (10-15) valusa kaotuse, jäädes võõrsil 64:67 alla Baloncesto Oviedole (16-9).

Avaveerand lõppes kahe tiimi vahel 16:16 viigiliselt, kuid poolajaks olid võõrustajad kuue punktiga juhtima läinud. Enne viimast neljandikku pääses aga Force Lleida kahe punktiga ette, kui viskas kolmandal veerandajal 28 punkti vastaste 20 vastu. Baloncesto Oviedole jäi siiski lõppsõna, sest nemad olid otsustaval veerandajal 16:11 paremad ja teenisid kokkuvõttes raske võidu.

Kregor Hermet viibis platsil 17 minutit ning viskas selle aja jooksul 4 punkti (vabavisked 2/5, kahesed 2/3, kolmesed 0/2). Eestlase arvele jäi veel 3 lauapalli, üks korvisööt ja üks isiklik viga.

Võitjate parimatena viskasid võrdselt 12 punkti Davis Geks ja Judicael Romaric Belemene Dzabatou. Forca Lleida resultatiivseim oli Timothy Bo Derksen 14 punktiga.