Laane 12 punkti aitasid Ethnikose raske võiduni lähikonkurendi üle

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Kreeka esiliigas teenis Rait-Riivo Laane koduklubi Ethnikos hooaja kümnenda võidu, kui 72:70 alistati tabelis kolm kohta eespool paiknenud Doxa Lefkada.

Avapoolaeg kuulus täielikult võõrustajatele, mis võideti 39:29. Pärast kolmandat veerandaega oli Ethnikos aga kahe punktiga kaotusseisu jäädud, kuid otsustaval veerandajal pöörati see enda kasuks ümber ja teeniiti magus võit.

Rait-Riivo Laane teenis üle 28 minutit mänguaega ning viskas 12 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 2/6) ja tegi ühe vaheltlõike. Tema arvele kogunes ka kolm isiklikku viga ja sama palju pallikaotuseid.

Võitjate parim oli 18 punktiga Paraskeva Martzos. Vastastele tõi 16 punkti Nikos Liakopoulos.

Liigatabelis on Ethnikos (10-10) kaheksandal kohal, Doxa Lefkada (11-9) jätkab kuuendana.