Kaspar Lootus ja Kaunase Tornado alistasid tabeli eelviimase 24 puntkiga

-Kaspar Lootus | Foto: Siim Semiskar

Leedu madalamal liigatasemel osalev Kaspar Lootuse koduklubi Kaunase Tornado ei jätnud mingit võimalust LKSK võistkonnale ja teeniti 95:71 võit.

Tornadole kuulus juba avaveerand 20:11, aga järgmine kaotati kolme punktiga. Pärast kolmandat veerandaega juhiti 65:52 ja viimasel neljandikul suurendati eduseisu veelgi 11 punkti võrra.

Kaspar Lootus teenis 13 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 5 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/2), võttis 5 lauapalli, andis ühe korvisöödu ja tegi ühe viskeblokeeringu. Eestlane tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Võitjatele tõi Karolis Babušis ja Dominykas Petkevicius võrdselt 22 puntki, kellest viimane noppis ka 10 lauapalli. Vastaste parim oli Gediminas Žukas 19 punktiga.

Kaunase Tornado (7-13) paikneb B divisjoni B-grupis 12 meeskonna hulgas kaheksandal kohal, LKSK (4-15) on eelviimane.