Kaunase Tornado teenis viimase veerandajaga valusa kaotuse

-Kaspar Lootus | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Lootuse koduklubi Kaunase Tornado pidi Leedu madalamal liigatasemel tunnistama KK Kupiškise nappi 88:85 paremust.

Kaunase klubi oli terve kohtumise vältel juhtimas, võites nii poolaja 45:43 ja olles ka enne neljanda veerandaja algust 66:65 eduseisus. Otsustava neljandiku võitis aga Kupiškis 23:19 ja teenis nii magusa võidu.

Algviisikus alustanud Lootus sai ligi 23 minutit mänguaega ning viskas selle ajaga 6 punkti, võttis 5 lauapalli, andis kaks korvisöötu ning tegi ühe vaheltlõike ja viskeblokeeringu. Negatiivse poole pealt tegi ta 4 pallikaotust ja langes viie veaga ka pingile.

Võitjate resultatiivseim oli 27 punkti visanud Janas Jurgo. Kaunase parim oli 25 silma kogunud Karolis Babusis.

B divisjoni B-grupis on Kaunase Tornado (6-12) 12 tiimi hulgas 8. kohal. Kupiškis (11-8) paikneb 6. kohal.