Üleplatsimees Laane ei suutnud Ethnikost suurest kaotusest päästa

-Rait-Riivo Laane | Foto: Siim Semiskar

Kreeka esiliigas palliva Rait-Riivo Laane koduklubi Ethinkos pidi võõrsil liiga liidri Peristeri meeskonna 94:67 paremust tunnistama.

Ethnikos kaotas esimese veerandaja 16:24 ja oli poolajaks 14-punktilises kaotusseisus. Kolmanda veerandaja lõppedes oli vahe paisunud juba 24 punkti suuruseks ning sellest seisust ei suudetud enam välja tulla.

Rait-Riivo Laane tõusis kohtumise resultatiivseimaks mängijaks 19 punktiga (vabavisked 3/4, kahesed 2/5, kolmesed 4/4). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis 5 korvisöötu ja tema vastu tehti 4 viga. Negatiivse poole pealt kogunes eestlase arvele 4 pallikaotust ja sama palju isiklikke vigu. Võitjate parimana tõi 18 punkti Keydren Klark.

Üheksa võidu kõrvale kümnenda kaotuse teeninud Ethnikos paikneb liigatabelis kaheksandal kohal, Peristeri (19-0) jätkab puhaste paberitega.