Baunachile neljas järjestikune kaotus, Drellilt neli punkti

-Henri Drell | SK Fotoart Kilian Schmitt

Saksamaa korvpalli esiliigas tuli Henri Drelli koduklubil Baunach Young Pikesil tunnistada tabeli 13. meeskonna Nürnberg Falconsi 79:91 paremust. Viimati tunti võidurõõmu 28. jaanuaril, kui võõrsil alistati Römerstrom Gladiators Trier 103:82.

Mängu saatus otsustati ära suuresti juba esimesel poolajal, mille Baunach kaotas 38:55. Kuigi kolmandal veerandajal vähendati vahe kaheksale punktile, suutis Nürnberg kokkuvõttes eduseisu lõpuni hoida.

Henri Drell sai 10,5 minutiks platsile ning viskas selle aja jooksul 4 punkti (vabavisked 0/1, kahesed 2/2, kolmesed 0/1). Eestlane tegi ka ühe isikliku vea ja pallikaotuse.

Võitjate parim oli 23 punkti ja 8 lauapalliga Robert Oehle. Dan Opplandi arvele jäi 12 silma ja 10 lauapalli. Baunachile tõi 19 punkti Tibor Taras, 17 silma lisas Louis Olinde.

Baunach (5-19) paikneb liigatabelis viimasel kohal. Nürnberg (9-15) on kolme koha võrra eespool.