Craiova teenis Martin Paasoja lõpusekundite visete abil raske võidu

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli meistriliigas lõpetas Martin Paasoja koduklubi Craiova vahegrupiturniiri võidukalt, kui tasavägises mängus alistati 80:78 Galati Phoenix.

Külalised olid avaveerandil 20:19 paremad ning poolajaks kasvatati eduseisu veelgi ühe silma võrra. Kolmanda veerandaja järgselt juhtis Galati 67:61, aga lõppsõna jäi Craiovale. 1.46 enne lõppu pääseti Martin Paasoja lähiviskest 77:76 ette ning eestlase vabavisete abil mindi viimasele 15 sekundile vastu 80:77 eduseisus. Vastastel oli võimalus vahe veel ühele silmale vähendada, aga tabavati vaid üks vabavise ning järelejäänud ajaga enam viskele ei jõutud, mis andis kodumeeskonnale napi, kahepunktilise võidu.

Martin Paasoja teenis pea 22 minutit mänguaega ja viskas selle jooksul 9 punkti (vabavisked 3/6, kahesed 3/6). Tema arvele jäi veel 3 lauapalli, 2 korvisöötu, üks vaheltlõige ja 5 isiklikku viga.

Meeskonna parimana viskas Ivan Siriscevic 19 punkti, vastastele tõi samuti 19 silma hooajal 2015/2016 Rapla meeskonnas pallinud William Artino.

Alumises vahegrupis platseerus Craiova 18 võidu ja 12 kaotusega esikohale. 2. mail algavas play-offis minnakse vastamisi ülemise vahegrupi teise koha omaniku Sibiu Atlassib võistkonnaga.