Ethnikosele teine järjestikune võit, Laanelt peaaegu kaksikduubel

-Rait-Riivo Laane | Foto: Ethnikos Piraeus BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas teenis Rait-Riivo Laane kodumeeskond Ethnikos võõrsil raske, 75:68 võidu tabeli keskmiku Papagou üle.

Avaveerandi kaheksa punktiga kaotanud Ethnikos tegi tugeva teise veerandaja ning poolajaks juhiti 43:37. Enne viimast neljandikku oli seis 55:55 viigis, aga lõpp kuulus ikkagi külalistele.

Rait-Riivo Laane mängis 33 minutit ja viskas selle ajaga 13 punkti (vabavisked 1/1, kahesed 3/7, kolmesed 2/5). Lisaks andis ta koguni 9 korvisöötu, võttis 4 lauapalli, kaotas kahel korral palli ja tegi 3 isiklikku viga.

Meeskonna parimana tõi 15 silma Nikos Tsoutsos. Vastaste resultatiivseim oli Kostas Zorzos, kelle arvele jäi 18 punkti.

Liigatabelis jätkab Ethnikos (16-13) hetkel viiendal kohal. Papagou (11-18) asub 11. tabelireal.