fbpx
Close

Kossuliiga Spalding-divisjoni play-offi läheb favoriidina Keila KK

-Tallinna Kossuliiga | Foto: Siim Semiskar

-Tallinna Kossuliiga | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Kossuliiga Spalding divisjoni põhiturniiril oli jämedaim ots Keila korvpallurite käes. Nii Keila KK kui ka Keila juurtega Palliklubi meeskond kogusid vahegrupis võrdselt kuus võitu ning lähevad play-offi kahe parima asetusega.

Omavahelise kohtumise võit kindlustas põhiturniiri esikoha siiski Keila KK-le. Konkurents ülemises ehk D-vahegrupis oli siiski äärmiselt pingeline, kõik meeskonnad teenisid vähemalt kaks võitu, parima „mitte Keila“ tiimina oli A Le Coq kolmas, kirjutab kossuliiga.ee.

Edasise kohapealt olulisemgi oli aga keskmise ehk E-vahegrupi esikoht, sest selle täiseduga endale kindlustanud Hausersi mehed pääsesid sarnaselt kõigi D-grupi tiimidega otse play-offi teise ringi – 16 parema hulka. Hausersile järgnesid kuue võiduga BC Forwards/Retlar 1 ning viie võiduga Föönix.

Pingeline oli heitlus ka neljale viimasele play-offi kohale. Kui EstNor ja BC Torm said E-vahegrupist edasi üsna kindlalt kuue võiduga, siis kolmas ja neljas tiim Puhhid ning Aexpo/Estravan edestasid oma jälitajaid napilt vaid ühe võiduga.

Play-offi avaringis lähevad vastamisi: Rubla – Haabersti SK; Föönix – Puhhid; Omniva – EstNor; KK Saare Slaiders – BC Torm; BC Forwards/Retlar 1 – Aexpo/Estravan ning Eesti BMW Klubi – Tradilo.

scroll to top