fbpx
Close

Kossuliiga Spalding divisjoni võitis finaalis A4 Halduse alistanud A Le Coq

-A Le Coq | Foto: Siim Semiskar

-A Le Coq | Foto: Siim Semiskar

Kossuliiga Spalding divisjoni kuldmedalid teenisid välja A Le Coqi mehed, kes alistasid tulises finaalmängus A4 Haldus/Lahe Kinnisvara meeskonna tulemusega 71:62.

Võitjate suurimaks korvikütiks tõusis 19 punktiga suurepäraselt kahepunktiviskeid realiseerinud (10/8) Karri Kuus (lisaks ka 6 resultatiivset söötu). Peep Orlovski lisas 17 ja Marko Riis 15 punkti. Lauavõitluses paistis silma 13 lauda noppinud Marten Raiend. A Le Coqi meeskonna selle hooaja MVP-ks nimetati Roland Valdek (täna 2 punkti, 6 lauapalli ja 2 vaheltlõiget).

Kaotajate parim oli 25 punkti ja 7 lauapalliga Madis Saarmets, kes teenis ühtlasi välja ka A4 Haldus/Lahe Kinnisvara MVP auhinna. Risto Häelme sai kirja 14 punkti, 9 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Spalding divisjoni pronksmedalid riputati Keila KK meeskonna kaela. Pronksivõitjate resultatiivseim oli 25 punktiga väga head visketabavust (kahesed 12/8; kolmesed 3/2 ja vabavisked 3/3) näidanud Georg Tambre (lisaks ka 16 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja 4 kulpi). Rando Tihane lisas võitjate kontosse 18, hooaja MVP Riivo Vähk 11 ja Toomas Üprus 10 silma.

Vaid 22% täpsusega väljakult viskeid tabanud Hausers/Seesami meeskonnast keegi kahekohalise punktiskoorini ei jõudnud, Erki Tuik ja Mathias Põlluveer viskasid mõlemad 9 punkti. Hausersi hooaja MVP-ks nimetati Janar Arst.

Pilte finaalpäevast saab vaadata Kossuliiga Facebooki lehelt.

scroll to top