Kotsar tõusis Hamburgi suures võidumängus parimaks lauavõitlejaks

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: MSSP

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers teenis Saksamaa kõrgliigas hooaja teise võidu, kui võõrsil alistati Würzburgi s.Oliver kindlalt 90:61.

Avaveerandi 14:13 võitnud Hamburg tegi vahe sisse teisel neljandikul, kui visati 32 punkti võõrustajate 18 vastu. Teisel poolajal ei lasknud külalised väljakuperemehi enam kordagi 13-st punktist lähemale.

Algviisikusse kuulunud Kotsari arvele kogunes 22 minutiga 14 punkti (kahesed 5/7, vabavisked 4/4), mängu parimana seitse lauapalli, kolm resultatiivset söötu ja kaks vaheltlõiget. Samuti tegi ta ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Hamburgi klubi parimaks korvikütiks kerkis Kameron Taylor, kes viskas 19 punkti. Würzburgi resultatiivseim oli 12 punktiga Tayler Persons.

Kaks meeskonda kohtusid omavahel ka hooajaeelse kontrollturniiri Alles Paletti Cup finaalis, kui Hamburg võitis Würzburgi 100:63. Hamburg on korvpalli Bundesliga hooaega alustanud kahe võiduga, Würzburgi jaoks oli see teiseks kaotuseks ühe võidu juures.

61:90 lautet das Endergebnis des Spiels gegen s.Oliver Würzburg. Damit bringen wir den ersten Auswärtssieg mit nach…