fbpx
Close

Kristjan Evart veerandfinaali eel: EMÜ on meile muidugi paras pähkel pureda

-Kristjan Evart | Foto: Siim Semiskar

-Kristjan Evart | Foto: Siim Semiskar

Korvpalli Saku I liigas pidi KK Viimsi/NoTo meeskond põhiturniiri viimases voorus alla neelama mõru pilli, kui võõrsil Tartu Kalev/Estiko käest saadi ühepunktiline 98:99 kaotus ning seetõttu kukuti ülitihedas tabelis 7. kohale. See tähendab, et veerandfinaalis kohtutakse Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid tiimiga.

Meeskonna peatreener Valdo Lips võttis põhiturniiri viimase mängu ja senise hooaja pressiteate vahendusel kokku: “Viimane mäng Estikoga oli täpselt sama põnev kui turniiritabel näitas. Näidati head ründemängu, mida kajastab ka lõpptulemus, kui mõlemad võistkonnad viskasid peaaegu 100 punkti. Play-offis hakkab kõik jälle nullist ning turniiritabelil ja toimunud mängudel enam mingit tähtsust ei ole. Iseenesest mõistetavalt läheme mängudele eesmärgiga final fouris mängida.”

Tiimi üks liidreid, tagamängija Kristjan Evart jätkas: “Karm kaotus viimases voorus, mis meid seitsmendale positsioonile langetas. Aga enam pole aega seda taga nutta vaid on vaja vaadata algavate play-offide poole. Vastu tulev EMÜ on muidugi paras pähkel meile pureda, aga midagi lihtsat play-offis ei saagi olla. Meil on üldiselt väga noor meeskond ja siinkohal ongi põnev näha, kuidas hooaja tähtsamates mängudes hakkama saame. Igal juhul tean, mida me heal päeval suudame ja loodame oma parima just nendes mängudes väljakule tuua!”

Klubi tegevjuht Tanel Einaste kiitis meeskonda võitlusliku hooaja eest: “Süües kasvab isu ja kuigi täna kindlasti tabelikoht veidi kripeldab, siis tegelikult täitis meeskond hooaja eel seatud eesmärgi ja jõudis juba esimesel hooajal play-offi. Liiga on tõesti tihe, nagu hooaja eel ka ennustasime. Play-offi saame meie mängida pingevabalt ja võtta mäng-mängult. Kahju on vigastatud Jalmar Joosep Saarest, kuid see käib paraku spordi juurde.”

Saku I liiga tabelit ja play-off paare näeb SIIT.

scroll to top