fbpx
Close

Kristjan Kitsing klubivahetusele viidates selles koondiseaknas Eestit ei esinda

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

-Kristjan Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeva hommikul sai selgeks, et eesolevas MM-valikmängude aknas ei liitu Eesti rahvuskoondisega 27-aastane Kristjan Kitsing.

“Tulenevalt klubivahetusest olen otsustanud loobuda eesootavast koondiseaknast. Kindlasti ei tähenda see minu koondisekarjääri lõppu, vaid on tingitud hooajaeelsest ettevalmistusperioodist ning BC Kalev/Cramo peatreeneri soovist minna uuele hooajale vastu parima võimaliku valmisolekuga. Iga uue klubiga liitumine võtab oma aja, seda nii mängija kui ka peatreeeneri seisukohalt,” kommenteeris Kitsing otsust pressiteate vahendusel.

BC Kalev/Cramo meeskonda ootavad 8.-15. septembrini ees treeningmängud ja Garastas Cup Leedus, et anda viimane lihv klubihooaja alguseks.

Kitsing on 2019. aasta maailmameistrivõistluste valikmängudes toonud Eestile keskmiselt 8,7 punkti ja 2,5 lauapalli. Eelmisel hooajal pallis 207 sentimeetri pikkune ääremängija Alexela korvpalli meistriliigas Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ridades, kus kogus keskmiselt 14,6 punkti ja 5 lauapalli mängu kohta.

scroll to top