fbpx
Close

“Kuues Viga” #35 | Teeme silmad ette USA püstolreporteritele

Foto: Kuues Viga

Hooaja eelviimases saates võttis seekord kolmeliikmeline Kuuenda Vea toimetus ette NBA drafti ja mängijateturu sahinad. Suutsime esmakordselt edestada USA ülikuulsat reporterit Adrian Wojnarowskit.

Nimelt sai Otto mõned tunnid enne Wojnarowskit infot Utah’st, et Jazzi uueks peatreeneriks saab 34-aastane Will Hardy (endine Celticsi abitreener), kes on ka uus NBA noorim peatreener.

Juttu oli aga palju laiemalt kui Jazzi treenerivalik. Võtsime kokku Brooklyn Netsi ümber keerleva draama, vaatasime üle kõik muud vahetuste ja palkamiste sahinad ning selgitasime jälgijatele, miks oli NBA 2022 Draft eriline.

Edastasime ka uusi noppeid Golden State Warriorsist, kuna NBA valitsejad andsid vahepeal mitmeid intervjuusid, mis võisid jääda Eestis tähelepanuta.

Kiitsime ka uut NBA filmi, mainisime NBA oma Pokemon Go plaani ning andsime vihjeid, mis teemad tulevad jutuks hooaja viimases saates järgmisel nädalal.

Enne kui meie esimene hooaeg lõpeb – kirjutage meile kommentaare kuuesviga@gmail.com ning kui soovite teha oma podcasti, vaadake üle www.podcastrent.ee.

VAATA:

KUULA:


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top