fbpx
Close

Lass ja Györi alustasid Ungari liigahooaega võiduga

Avatar
-Kadri-Ann Lass (vasakult teine) ja Györi Ülikool korvpallinaiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi jaoks algas liigahooaeg pühapäeval, kui tema koduklubi Györi Ülikool alistas Ungari kõrgliiga avavoorus TFSE-MTK naiskonna tulemusega 91:82 (21:25, 25:20, 22:11, 23:26).

Koduväljakul mänginud Györi rünnakuraskust kandis Judit Barnai, kelle arvele kogunes 21 punkti. Lisaks hankis Barnai ka 10 lauapalli. Teda toetasid Brianna Kiesel 17, Agnes Torok 14 ja Debora Dubei 13 silmaga. Kadri-Ann Lass pääses väljakule kuueks ja pooleks minutiks, mille jooksul sooritas ühe kolmepunktiviske, mis kahjuks korvirõngast ei läbinud.  Lisaks jäi 23-aastase eestlanna arvele üks tulemuslik sööt.

Pealinnast tulnud külaliste poolelt oli kogu skoorimine jäänud kolme naise õlgadele. Reka Bernath, Alisia Jenkins ja Chanise Jenkins viskasid vastavalt 24, 23 ja 22 punkti. Alisia Jenkins sai kirja kaksikduubli, kuna hankis ka 13 lauapalli.

Györi Ülikooli järgmine mäng leiab aset 7. oktoobril, kui külla sõidetakse Soproni Basketile, kellelt kontrollkohtumistes kaks suureskoorilist kaotust saadi. .

 

scroll to top
Inline
Inline