fbpx
Close

Lassi kaksikduubel Wislat ei päästnud ja kirja saadi üllatuskaotus

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

Poola kõrgliigas mängiv Kadri-Ann Lass tegi nädalavahetusel resultatiivse mängu ning sai kirja kaksikduubli, kuid siiski saadi Wislaga üllatuskaotus tabeli viimaselt AZS Gdanski Ülikoolilt 60:71. 

Kuigi Wisla oli parem lauapallide võtmisel (47 vs 38) ja resultatiivseid sööte jagasid mõlemad naiskonnad võrdselt (12), siis algviisiku visatud punktidega jäädi alla (49 vs 67) ja AZS sai 17 kaotuse kõrvale kirja esimese võidu.

Lass viibis platsil 30 minutit ja sai kirja kaksikduubli 16 punkti (kahesed 7/11, vabakad 2/2) ja 10 lauapalliga, lisaks üks resultatiivne sööt ja 2 isiklikku viga. Wisla suurim skooritegija oli Chloe Wells 22 punktiga. Võitjate parim oli Tierra Ruffin-Pratt, kes sai kirja kaksikduubli 22 punkti ja 12 lauapalliga.

Wislal on kirjas 9 võitu ja 9 kaotust ning tabelis jätkatakse 7. kohal. AZS Gdanski Ülikooli võitude-kaotuste suhe on nüüd 1-17 ja tabelis ollakse viimasel ehk 12. positsioonil.

Järgmise kohtumise peavad Lass ja Wisla 29. veebruaril tabeli esimese Arka Gdynia naiskonnaga, kes on võitnud kõik 18 mängu.

scroll to top