Lauavõitluses end kehtestanud TTÜ võitis veelkord Tallinna Kalev/TLÜ-d

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas teenis TTÜ meeskond hooaja teise võidu Tallinna Kalev/TLÜ vastu, kes alistati skooriga 76:63.

Kohtumist alustas Kalev paremini, võites avaveerandi 14:9. Poolajale mindi aga TTÜ minimaalses eduseisus, kuid neljandale veerandajale läksid meeskonnad vastu 49:49 viigiliselt. Lauavõitluse kokkuvõttes 49:37 võitnud TTÜ pani oma paremuse viimasel kümnel minutil lõplikult maksma, visates 27 punkti Kalevi 14 vastu ning teenides tabelisse hooaja kuuenda võidu.

Võitjate poolelt said mõlemad keskmängijaid Levi Martin Giese ja Matthias Tass kirja kaksikduubli. Giese tõi 19 punkti ja 11 lauapalli ning Tass lisas 12 punkti ja 14 lauapalli. Sten Olmre toetas omasid 11 ja Norman Käbin 10 punktiga. Vastaste resultatiivseimana viskas Djordje Dzeletovic 20 punkti, Kristo Saage nimele jäi 18 silma.

Turniiritabelis on TTÜ (6-18) seitsmenda koha kindlustanud, Tallinna Kalev/TLÜ (9-14) jätkab viiendal kohal, kellel on võimalus veel kahe võidu kaugusel asuvat Valga-Valka/Maks&Mooritsa meeskonda püüda.