fbpx
Close

Legendaarne Priit Lehismets Drellist ja kummilintidest ning kõvadest vendadest Kriisadest

-Henri Drell | Foto: Virgo Agan

-Henri Drell | Foto: Virgo Agan

Eesti korvpallikoondise füüsilise ettevalmistuse treener ja füsioterapeut Priit Lehismets on rahvusesinduse juures töötanud juba kümmekond aastat. Basket.ee palus Lehkal iseloomustada homme algava EM-valiksarja rahvusmeeskonna mängijaid. Vahemärkusena tasub mainida, et lõunapausiks oli Priidul hommikune jooksuring juba tehtud ja koondisega esimene saalitrenngi seljataga.

Henri Drell

Kui ma teda esimest korda koondise trennis kohtasin, tuli ta kohe minu juurde ja ütles: „Teeme Gruusias pulli ka?“ Mis sellest, et ma teda tol ajal ei tundnudki. Ta on ehe mängumees. Isegi kui ta räägib midagi tõsiselt ei tasu seda tõena võtta. Drell tahab väga korvpalli mängida, teda muu väga ei huvita. Mingid kummilindid ja asjad võib ära unustada, andke talle pall kätte ja mehe nägu läheb särama.

Sander Raieste

Ülinormaalne vend. Kõik harjutused teeb alati perfektselt ära. Koondise eest on ta väga hästi mänginud ka. Väga osav, kiire ja kehaliselt tugev. Samuti on ta ka väga viisakas ja väljapeetud. On näha, et kodune kasvatus on olnud korralik.

Kaspar Treier

Meie mõmmik. Alati kui otsa vaatab on ta nunnu näoga. Võiks tigedam olla.

Rain Veideman

Veidekas on Veidekas. Tal pole kunagi mingit häda. Koondises pole tal kunagi midagi viga olnud. Ei vingu, ajab oma asja ja on tõeline võitleja.

Rait-Riivo Laane

Koondises on kolm lühikest: Taivo (Väärsi, koondise arst, toim.), Laane ja siis olen mina. Ma olen õnnelik, et mul on kaks tükki seljataga. Eks lühikesed hoiavad ikka kokku kui terve mansa on kahemeetrised. Laane on tööloom. Kui sulle ikkagi pikkust pole antud, siis pead tööd tegema, et pikkade vahel hakkama saada.

Martin Dorbek

Kõik apsakad filmib üles! Ta on meil see videovend. Kui tema telefoni otsingusse kirjutada Priit Lehismets, siis tuleb sealt ikka hirmus palju materjali. Kui jõulud tulevad siis ta monteerib mind kuhugi kuuse alla. Ühe korra leidis ta saalist õhupallid ja palus, et ma võtaksin need kätte. Pärast nägin videot, kus ma lendasin koos õhupallidega. Kui ta korvpallurikarjääri lõpetab siis ta raudselt läheb kuhugi reklaamitööstusesse videosid lõikama.

Kerr Kriisa

Kriisa on kõva vend. Reisdes on bussis meil kõigil oma kindel istekoht. Astusin bussi ja näen, et Kriisa istub üksinda viimases pikas reas. Siis mul tuli meelde, et Vamm (Kerri isa Valmo, toim.) istus omal ajal samamoodi.

Siim-Sander Vene, Janari Jõesaare, Kristjan Kitsingu ja teiste koondislaste kohta loe Basket.ee lehelt…

scroll to top