Levice tõusis liigatabelis teiseks, vähe mänguminuteid teeninud Kirves jäi nulli peale

-Mihkel Kirves | Foto: basketballevice.sk

Slovakkia kõrgliigas leiba teeniv Mihkel Kirves ja tema koduklubi Levice Patriot võtsid võõrsil peetud kohtumises kindla 92:79 (22:22, 26:24, 16:20, 28:13) võidu Sviti Iskra üle.

198 cm pikkune Kirves viibis väljakul pisut alla viie minuti ja jäi nulli peale (kahesed 0/2), kuid tegi ühe vaheltlõike.

Eestlase meeskonnakaaslastest viskas enim punke Viktor Juricek, kes tõi 18 silma. Kaotajate poolelt kerkis resultatiivseimaks Isaiah Johnson 17 punktiga.

Järgmise mängu peab Kirvese koduklubi 27. jaanuaril, kui Alpi-Aadria karikasarja esimeses veerandfinaalis kohtutakse koduväljakul Tšehhi klubi Pardubice’iga. Slovakkia kõrgliigas teiseks tõusnud Levice (14-8) läheb 29. jaanuaril vastamisi liigatabelis viimasel kohal paikneva Komarnoga (4-17).