fbpx
Close

Üleplatsimees Kristian Kullamäe andis Hispaanias liiga liidrile vägeva lahingu

Avatar
-Kristian Kullamäe ja Real Canoe | Real Canoe Natación Club Facebook

Hispaania esiliigas (LEB Gold) kohtusid omavahel liiga liider Carramimbre CBC Valladolid ja liiga eelviimane Madridi Real Canoe NC, kus mängib Kristian Kullamäe. Palju polnud puudu, et Eesti koondislase vedamisel oleks suurüllatus juhtunud. Tugevam võttis lõpuks ikkagi oma ja Reali kaotusnumbrid olid 84:89 (24:29, 16:27, 26:16, 18:17).

Pärast esimest poolaega arvasid ilmselt paljud kodusaalis pallinud Valladolidi mängijad, et võit on kindlustatud, sest edu oli 16-punktiline. Seejärel tegi Real Canoe spurdi ning kohtumise teine pool kujunes pingeliseks. Lauavõitlust kontrollinud Valladolid (15 lauapalli said enam) võttis lõpuks ikkagi oma.

Kristian Kullamäe oli üleplatsimees 19 punktiga (kahesed 4/8, kolmesed 3/5, vabavisked 2/2). 30 mänguminutiga haaras lisaks neli lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja kolm viga. Teda toetasid Alberto Marin 17, Olaf Floris Schaftenaar 14, Jose Maria Narbon 11 ning Ander Orden 10 silmaga.

Valladolidi eest tõid Kimbal Joseph Mackenzie 14, Michael Cuevas 11, Seydou Hima 10, Sergio Valdizan 10 ning Frank Bartley samuti 10 punkti. Hima võttis veel lisaks 11 lauapalli.

Liigatabelis on Real Canoe jätkuvalt eelviimasel ehk 17. kohal nelja võidu ja 15 kaotusega. Paari õnnestunud mänguga oleks aga võimalik mitu kohta ülespoole tõusta. Järgmisena kohtutakse koduväljakul 31. jaanuaril Caceres Patrimonio De La Humani meeskonnaga, kes asub tabelis 10. kohal.

scroll to top
Inline
Inline