Mailis Pokk viskas 14 punkti ning Keltern alustas poolfinaalseeriat võiduga

-Mailis Pokk | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa naiste korvpalli meistrivõistluste poolfinaalis olid Mailis Pokk ja Keltern 76:61 paremad Marburgist. Kahe võiduni peetavat seeriat asuti sellega 1:0 juhtima.

Keltern tegi juba avaveerandil suure vahe sisse, mis võideti 25:11. Poolajaks juhiti 13 punktiga ning kolmandal veerandajal kasvatati eduseis 26 silmale. Viimane neljandik kuulus küll Marburgile 23:12, aga kohtumise võitja osas siis enam küsimust polnud.

Mailis Pokk viibis väljakul 24 minutit ja tõi selle ajaga 14 punkti (kahesed 7/13). Lisaks võttis ta 7 lauapalli, andis ühe korvisöödu ning tegi ühe vaheltlõike, pallikaotuse ja 2 isiklikku viga. Võistkonna parimana viskas 16 punkti Jasmine Thomas. Vastaste resultatiivseim oli Tonisha Vanee Baker 17 punktiga.