Enamik mänguajast Zeniti vastu juhtinud Kalev/Cramo ikkagi kaotas

-Bojan Subotic | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond oli VTB Ühisliigas lähedal Peterburi Zeniti üllatamisele, aga lõpusekunditega teeniti siiski 80:85 kaotus.

Zenit jäi esimese viie minutiga juba 5:16 kaotusseisu, kuid suutis veerandaja lõppedes vahe kahele punktile vähendada. Poolajale mindi siiski Cramo 47:40 juhtimisel ja enne viimast neljandikku oli nende edu sama suur. Võõrustajad suutsid järk-järgult oma paremust peale suruda ja ka juhtima minna, kuid Cramo oli pidevalt vaid mõne silma kaugusel. 27 sekundit enne lõppu oli Isaiah Briscoe käes pall ja kalevlased vaid kahe punktiga taga, kuid ameeriklane tegi ründevea ning Zenit noppis kokkuvõttes raske võidu.

Cramo parimatena viskasid võrdselt 24 punkti Bojan Subotic ja Isaiah Briscoe. 12 silma sai kirja Thomas van der Mars, Kristjan Kangur lisas 6 punkti ning 10 lauapalli. Võitjatele tõi Sergei Karasev 22 punkti, möödunud hooaja esimesel poolel veel Cramo ridadesse kuulunud Demonte Harper viskas 17 silma.

Liigatabelis langes Kalev/Cramo (6-17) viimasele ehk 13. positsioonile, Zenit (14-5) on kolmas. 22. aprillil sõidavad kalevlased hooaja viimaseks mänguks külla Astanale.