fbpx
Close

Mediq Eesti miinimumeesmärk on Tallinna Rahvaliigas mullust pronksmedalit kaitsta

-Mediq Eesti | Foto: Liina Käärik

-Mediq Eesti | Foto: Liina Käärik

Tallinna Rahvaliiga eelmise hooaja pronksimeeskond Mediq Eesti läheb võitlusesse ka uuel hooajal ning tiimi esindaja Priit Raja sõnul on sihiks vähemalt mullust tulemust korrata.

Oma debüüthooajal kohe mängu käima saanud Mediq Eesti kaotas eelmisel hooajal kokku vaid kaks mängu, kui põhiturniiril jäädi 66:74 alla hilisemale võitjale KK Pelgulinnale ning poolfinaalis kaotati 72:92 A Le Coqi tiimile.

Pronksikohtumises oldi 16 punkti ja 10 lauapalli kogunud Peedu Tammistu, 15 silma visanud Antti Hansoni ja 14 punkti ja 9 lauapalli kirja saanud Priit Raja juhtimisel 67:62 üle SK Rimist.

Korvpall24.ee portaal võttis Tallinna Rahvaliiga uue hooaja eel ühendust Mediq Eesti esindaja Priit Rajaga ning uuris tiimi hetkeseisu ning tulevikuplaanide kohta.

Millal võistkond Mediq sündis ning milline senine ajalugu on olnud?

Mediq sai alguse eelmisel hooajal ehk 2017/18. Mediq tulek Rahvaliigasse sai teoks tänu minu heale tööandjale, kes oli nõus ettevõtmist toetama ning tänu sellele ongi meeskonna nimi Mediq Eesti.

Ajalugu iseenesest on natukene värvikam kuna, enne Mediq meeskonna loomist mängisid enamus mehi Rahvaliigas teise meeskonna heaks. Paraku ei toonud see loodetud edu ning oli ka teisi erimeelsusi. Kokkuvõtvalt võib öelda, et iga hea asi saab mingi hetk otsa ning tuleb uusi ja huvitavaid väljakutseid otsida.

Saite mullu Rahvaliigas kolmanda koha, kas see oli teie jaoks õnnestumine või olid eesmärgid suuremad?

Ikka õnnestumine, kuna esimesel aastal uue meeskonnana kohe poodiumile jõuda on igati hea saavutus. Eriti, kui arvestada fakti, et osad meeskonna liikmed olid uued ning tuli üksteisega mängima õppida.

-Mediq Eesti – SK Rim | Foto: Liina Käärik

Millist mängustiili Mediq meeskond harrastab?

Ma julgeks väita, et jooksvat ja mängulist stiili. Meil pole kombinatsioone ega jooniseid, kuidas mängida. Mängijate positsioonid ja liikumised loksusid sujuvalt paika eelmise hooaja kestel ning igaüks teab mida ja kuidas platsil teha.

Kas uuel hooajal jätkate Rahvaliigas suures plaanis sama koosseisuga või on tulemas ka muudatusi?

Hetkel on veel natukene vara öelda, kuna pole veel kõigilt meeskonna liikmetelt vastuseid saanud seoses uue algava hooajaga, aga usun, et kindlasti 90% ulatuses on plaanis sama koosseisuga jätkata.

Mullune kolmas koht on käes, kas uuel hooajal on eesmärgid kõrgemal ehk pääs finaali?

Kindlasti tahaks vähemalt senist tulemust korrata ja kui kõik hästi läheb, siis heade mängudega ka tulemust parandada ning finaali jõuda.

Kumb Mediq meeskonnas domineerib, kas soov heade sõpradega palliplatsil mõnusalt aega veeta või sportlik printsiip ehk võit iga hinna eest?

Ma leian, et on hea sümbioos soov heade sõpradega palliplatsil mõnusat aega veeta ja sportliku edu vahel, sest ma arvan, et ükski meeskond ei tule ühtegi mängu kaotama. Ikka tuleb anda hea võitlus võidu nimel.

Kuidas Mediq tiimi mängijad ennast suvel vormis hoiavad ning millal toimub esimene treeningkogunemine?

Mediq meeskonnaga oleme me selle suve algusest teinud kord nädalas trenni Sõle spordikeskuse välisväljakul ning kavatseme teha seda suve lõpuni. Individuaalses perspektiivis tean, et osad mehed käivad jooksmas ning jõusaalis. Teine osa mängijaid hoiavad ennast vormis 3×3 tänavakorvpalli etappidel osalemisega.

Kui soovid Mediq Eesti tiimiga uuel hooajal rammu katsuda ning hoopis ise nende pronksmedalikoha haarata, siis saad seda teha oma võistkonnaga Tallinna Rahvaliigaga liitudes. Registreerimine hooajaks 2018/19 on täie hooga käimas! VAATA SIIT.

scroll to top