fbpx
Close

Merike Anderson oli Belgias rünnakul aktiivne, Prantsusmaal said Pokk ja Landes Basket samuti võidu

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

-Merike Anderson | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval pidasid oma järjekordsed mängud koduliigas Merike Andersoni koduklubi Castors Braine ja Mailis Poki naiskond Landes Basket. Mõlemad eestlannad käisid ka väljakul ning aitasid oma tiimid võidule.

Anderson ja Castors Braine jätkasid Belgia meistriliigas oma võitudeseeriat, kui 104:55 mängiti üle Laarne Upkot Sparta. Eestlannast tagamängija viibis väljakul 18,5 minutit ning kogus selle ajaga 13 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 2/10, vabavisked 1/1), 4 resultatiivset söötu, 3 lauapalli, ühe pallikaotuse ja 2 isiklikku viga.

Karlie Samuelson viskas võitjate edukaimana 15 punkti ja hankis 6 lauapalli, Eleanna Christinaki ja Emmanuella Mayombo lisasid kumbki 14 silma.

Liigatabelis on Castors Braine (15-1) lähimate jälitajatega teinud sisse kolmevõidulise vahe, Laarne Upkot Sparta (5-11) on 12 tiimi hulgas 9. kohal.

Pokk ja Landes Basket olid Prantsusmaa kõrgliigas samuti võidukad, kui kodusaalis mängiti 93:70 üle Nantes. Eestlannast ääremängija oli platsil 3.33, tabas oma ainsa kolmese, võttis ühe palli vahelt ning tegi ühe vea.

Miranda Ayim viskas võitjate parimana 19 punkti, Mamignan Toure lisas 17 ning Markeisha Gatling tõi 14 silma.

Liigatabelis on Landes Basket 9 võidu ja 6 kaotusega 5. kohal, Nantes (5-10) hoiab 12 tiimi hulgas 10. positsiooni.

scroll to top