fbpx
Close

Michael Buchanan: siia tulles ütlesin poistele, et play-off’ideks olen vormis ja olen lubadust pidanud

-Michael Buchanan | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Kalev/TLÜ on Eesti meistrivõistluste finaalist vaid võidu kaugusel. Põnevas seerias TalTechi vastu on võetud kaks rasket võitu. Suurt rolli on kohamängudes Kalevi jaoks etendanud keskmängija Michael Buchanan (213 cm), kes poole hooaja pealt toodi asendama Bamba Falli. Eesti-Läti liiga kohtumistes sai mehemürakas platsile ca 15 minutiks ning tõi keskmiselt 6 punkti ja noppis 4,8 lauapalli. Eesti meistrivõistluste kohamängudes on ta saanud platsile 28,5 minutiks ning visanud 15,7 silma, võtnud 9,8 lauapalli ja andnud 2,2 korvisöötu mängus.

Korvpall24.ee tegi Buchananiga juttu nii seeriast TalTechi vastu kui ka mehe enda silmnähtavast arengust. “TalTech on kahtlemata raske vastane, kes mängib head kaitset ning nad on väga agressiivsed. Paneme neile samasuguse energiaga vastu ning seni on see toiminud,” kiitis Buchanan vastaseid. Kalev on ühe võidu kaugusel finaalist ja selleks tuleb keskmängija sõnul mängida samamoodi nagu seda laupäeval neljandal veerandajal tehti: “Aeg ajalt langeb meie kaitse ära ja lubame vastasel valusaid viskeid tabada, aga õnneks oleme sellest üle saanud.”

Hooaja edenedes on Kalev saanud ka oma meeskonnamängu paremini rööpasse: “Arvan, et keemiale pani väikese põntsu see, et hooaja jooksul on mõned tegijad läinud ja teised tulnud ning on vaja olnud saada see kooslus kenasti tööle. Praegu see töötab hästi. Kui me peaks finaali jõudma Cramo vastu, siis sellest tuleb äge seeria. Me peame nende vastu erilise innuga võitlema, kui tahame võita.”

scroll to top