fbpx
Close

Mihkel Kirves ja Levice alustasid koduliigat suure kaotusega

Avatar
-Mihkel Kirves | Foto: Siim Semiskar

Mihkel Kirvese koduklubi Leivce Patrioti tegi reede õhtul algust mängudega Slovakkia liigas, kui võõrsil mindi vastamisi BC Prievidza võistkonnaga. Kohtumine kaotati suurelt 105:81 (20:29, 30:19, 28:19, 27:17).

Kohtumist algviisikus alustanud Kirves punktiarvet avada ei suutnud. Üksteist minutit väljakul viibinud eestlane sooritas väljakult ainult ühe pealeviske, sai kätte ühe ründelaua ja andis ühe resultatiivse söödu. Lisaks tegi kolm isikliku viga.

Kaotajate tulemuslikum oli Amin Hot, kes viskas 15 punkti (visked väljakult 5/8), vabavisked 2/2. Lisaks jagas ta kaaslastele 3 söötu ning tegi ühe vaheltlõike.

Võitjate parimana jäi Troran Browni kontosse 23 punkti (visked väljakult 7/12). Lisaks realiseeris ta kõik neli vabaviset. Kaaslastele jagas Brown kolm korvisöötu ning sai kätte neli lauapalli. Negatiivse poole pealt patustas ta kahe pallikaotusega ning tegi neli isikliku viga.

Korraliku etteaste võitjate poolel tegi ka Andrew Guillory, kes panustas võitu 17 punkti (visked väljakult 5/10), lisaks realiseeris ta kõik seitse vabaviset. Peale eduka tegutsemise rünnakul, hankis ta kolm lauapalli ning jagas sama palju korvisööte. Mehe arvele jäi ka kaks pallikaotust.

Järgmise kohtumise koduliigas peab Levice 9. oktoobril, kui koduväljakul minnakse vastamisi Bratislava Interiga.

scroll to top
Inline
Inline