fbpx
Close

Neli NBA korvpallurit annetavad koroonaviiruse ravi leidmiseks oma verd

-Marcus Smart | Foto: AP/Scanpix

-Marcus Smart | Foto: AP/Scanpix

Korvpalliliiga NBA mängija Marcus Smart plaanib annetada oma verd lootuses, et see aitab leida ravi maailmas vohava koroonaviiruse vastu. Lisaks temale teeb seda veel kolm hetkel anonüümseks jäävat NBA pallurit.

Boston Celticsi 26-aastane tagamees teatas kaks nädalat tagasi, et on nakatunud koroonaviirusesse. Esmaspäeval andis mängumees teada, et on haigusest tervenenud.

Mayo kliinikus töötav Michael Joyner teatas ABC Newsile, et vähemalt neli koroonaviirust põdenud NBA korvpallurit plaanivad oma verd loovutada National Covic-19 Convalescent Plasma Project nimelise uurimuse jaoks.

Smart kinnitas läbi oma agendi, et tema tõepoolest on üks neljast mängijast, kellest jutt käib. Ülejäänud kolme palluri identiteet pole hetkel veel teada.

Hooaja katkemise hetkel oli Boston (43-21) idakonverentsis endale play-off koha kindlustanud ja hoidis Milwaukee ja Toronto järel kolmandat kohta.

Kõik senised kuus hooaega Celticsis mänginud Smarti nime taga oli tol hetkel kirjas keskmiselt 13,5 punkti, 3,8 lauapalli ja 4,8 resultatiivset söötu.

scroll to top