OlyBet Rahvaliiga võitis teist hooaega järjest RLV Massive

-RLV Massive | Foto: Taavi Kruut

3. märtsil peeti TTÜ Spordihoones OlyBet Rahvaliiga finaaletapp, millest võttis osa 11 võistkonda. Teist hooaega korraldatava harrastajate korvpallisarja lõppetenduse võitis ka sel aastal Lääne-Virumaa meeskond RLV Massive.

Kuna sel hooajal võttis osa ainult 12 meeskonda, siis pääsesid kõik meeskonnad ka finaaletapile. Rahvaliiga tiitlit olid TTÜ Spordihoonesse jahtima tulnud järgmised meeskonnad: Finestmedia, BC Kuusalu, Agrimet/Fix-Weld, Eesti Korvpalliliit, Telia, Ylicool, Quale Grupp, BC Käsa, KK Pelgulinn, Facita/Nõo ja RLV Massive, kirjutab Basket.ee.

Viiest alagrupist mängisid ennast pika võistluspäeva lõpuks nelja parema satsi sekka BC Käsa, Facita/Nõo, RLV Massive ja KK Pelgulinn.

Facita/Nõo alistas esimeses poolfinaalis BC Käsa tulemusega 23:13 ja RLV Massive tegi tasavägises mängus selja prügiseks KK Pelgulinnal tulemusega 30:22.

Finaalmängu skoorivaese esimese poolaja võitsid Facita/Nõo mängijad 8:6. Teisel poolajal näitasid paremat viskekätt läänevirulased RLV Massive meeskonnast ning teine järjestikune OlyBet Rahvaliiga tiitel võideti lõpptulemusega 18:13. Kolmanda koha heitluses alistas KK Pelgulinn 22:15 BC Käsa meeskonna.

Võitjameeskonna treeneri Mario Astoki sõnul näidati finaalmängu otsustavatel hetkedel täpset viskekätt: “Hea närv ja meeskondlik tegutsemine nii kaitses kui rünnakul tõi edu. Meie jaoks oli kõvem katsumus poolfinaal, kui jäime 11 punktilisse kaotusseisu, mis Rahvaliiga formaadis on väga suur vahe. Suutsime ennast kokku võtta, ülevälja press toimis ja tulime kaotusseisust välja. See andis väga kõva motivatsiooni finaaliks.”