fbpx
Close

Kaspar Treier jõudis kõikjale: U20 tiimi eest 15 punkti ja põhimeeskonna eest 8

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Kaspar Treieril on Itaalias olnud tihe nädal, kui eestlane aitas Montegranaro U20 meeskonnal kindlustada pääsu järgmisesse hooaja faasi ning põhitiimi aitas ta võidule ühes treeningmängus.

Montegranaro U20 meeskonnal oli edasipääsu kindlustamiseks vaja võita kahest järelejäänud mängust vähemalt üks. Kohe esimesel võimalusel täideti ülesanne ära, kui 82:62 saadi jagu Rimini tiimist.

Kuna vastane ohtlikuks ei osutunud, siis said oma aega nii U20 tiimi kui põhimeeskonna vahel jagavad mängijad kergema päeva. Treieri arvele kogunes oma meeskonna edukaimana 15 punkti.

Montegranaro on U20 sarjas nüüd alagrupis kindlustanud teise koha, kuid viimases voorus on võimalus sobivate tulemuste kokkusattumisel ka grupp võita.

Millalgi jõudis Itaalia esiliigas Serie A2 mängiv Montegranaro korvpallimeeskond pidada ka treeningkohtumise aste madalamal mängiva Fabriano tiimiga.

Ilma vigastatud Stefan Nikolic ja Giuseppe Altavillata mänginud Montegranaro võitis treeningmatši oma kodulehe andmetel 86:73.

Kaspar Treier on 8 punktiga meeskonna paremuselt kuues punktitooja, Marshawn Powell tõi 16, Dario Zucca 14, La’Marshall Corbett 13, Valerio Amoroso 13 ja Luca Campogrande 12 silma.

Järgmise liigamängu peab Montegranaro 18. märtsil Mantova meeskonna vastu.

scroll to top