Kalev/Cramo teenis VTB Ühisliigas kohustusliku võidu

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Kalev/Cramo korvpallimeeskond lõpetas VTB Ühisliigas neljamängulise kaotusteseeria, kui koduväljakul alistati 97:88 Krasnojarski Jenissei.

Tasavägiselt kulgenud esimese poolaja suutis Cramo võita 51:45. Kolmanda veerandaja 24:14 paremusega tegid võõrustajad küllaltki turvalise vahe sisse, kuid mängu viimastel minutitel pääses Jenissei siiski kuue punkti kaugusele. Kokkuvõttes sellest neile ei piisanud ja Cramo sai hooaja viienda võidu kirja.

Bojan Subotic kerkis üleplatsimeheks 29 punkti ja 10 lauapalliga. Isaiah Briscoe lisas 18 ja Branko Mirkovic 17 silma. Kaksikduubli sai kirja Thomas van der Mars, kelle nimele jäi 12 punkti ja 11 lauapalli. Jenissei parim oli Mark Lyons 18 punktiga.

13 meeskonna hulgas jätkab Kalev/Cramo (5-13) turniiritabelis 12. kohal. Krasnojarski Jenissei (3-12) on viimane.