Online Media alistas viimasel veerandil SkyMobile, Aexpo/Estravan ja Mediq Eesti said kindlad võidud

-Kristjan Prüüs | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga I divisjonis teenisid laupäeval, 1. detsembril võidulisa Online Media, Aexpo/Estravan ja Mediq Eesti, kes alistasid vastavalt SkyMobile, Rimi ning MGT Teami.

SkyMobile – Online Media 80:85 (10:19, 24:20, 26:21, 20:25)

Avaveerandi 9 punktiga kaotanud SkyMobile tegi järgmise kahe neljandikuga vahe tasa ja otsustavale perioodile mindi viigiseisult 60:60. Viimasel veerandil pani oma paremuse maksma siiski Online Media, kes võitis kohtumise 5 punktiga. Online Media on liigatabelisse kogunud neli võitu ja kaks kaotust, SkyMobile jätkab hooaega ühe võidu ja viie kaotusega.

Võitjate poolel oli resultatiivseim neli kaugviset tabanud Andre Reinart, kes tõi 27 punkti. Martin Ressar sai kirja 26 silma ning Ove-Kristjan Kallas ja Reinhard Vuks lisasid vastavalt 13 ning 12 punkti. Kaotajate parimad olid Aleksei Stonogin 34 ja Pavel Ussov 18 punktiga.

Rim – Aexpo/Estravan 56:74 (16:10, 17:20, 13:18, 10:26)

Avaveerandi 6 silmaga kaotanud Aexpo/Estravan domineeris mängu alates teisest neljandikust ja sai Rimi üle kindla 18-punktilise võidu. Aexpo/Estravanil on liigatabelis kirjas kolm võitu ning üks kaotus, Rim jätkab hooaega samuti kolme võidu ja kahe kaotusega.

Võitjate poolelt kerkis üleplatsimeheks Jarlet Mägi, kes viskas 21 punkti. Kristjan Prüüs lisas võidumängus 20, Alex Tammemäe 14, Targo Tamm 10 ja Karl Erich Orgusaar 6 silma. Kaotajate parim oli viis kaugviset tabanud Risto Lunts, kelle arvele kogunes 17 punkti. Ingmar Daub sai kirja 14 ning Siim Rikkas 7 silma.

Mediq Eesti – MGT Team 80:62 (27:16, 19:15, 21:16, 13:15)

Juba avaveerandil 11-punktilise vahe sisse teinud Mediq Eesti alistas MGT Teami 18 silmaga ja teenis kahe kaotuse kõrvale hooaja neljanda võidu. Viis kohtumist pidanud MGT Teamil on aga I divisjonis ainsana võiduarve veel avamata

Mediq Eesti parim oli üleplatsimehena 25 silma toonud Karl Künter Kaljuveer. Herki Rank kogus 15, Kristo Jürgenson 13 ja Ragnar Koppel 7 punkti. Kaotajate resultatiivseim oli Vitali Šerstnjov 15 punktiga, Aleksei Hamalainen lisas kaotusmängus 14, Roman Šerstnjov 12 ning Edvard Svarts 9 silma.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga I divisjoni mängud jätkuvad pühapäeval, 9. detsembril, kui omavahel lähevad vastamisi SkyMobile – MGT Team, KK Pelgulinn – Park Minigolf ja A Le Coq – Kontsertlavad/Tallinna Kalev.