fbpx
Close

Pärnu Sadam toob tagasi mulluse teemanti, kelle sära kustutas koroonaviirus

Avatar
Foto: Pärnu esindusmeeskond Facebook

Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas neljapäeva hilisõhtul, et lisaks Lauris Blausile on käed löödud teisegi juba mullu nende tiimis mänginud lätlasega, tiimi korvialust tugevdab uuel hooajal Linards Jaunzems.

Varasema karjääri jooksul pikalt Läti Ülikoolis mänginud Jaunzems siirdus Pärnusse kalendriaasta alguses ehk eelmise hooaja poole pealt Ventspilsist. Kohe oma avamängus veebruari esimestel päevadel viskas Rakvere Tarva vastu pingilt sekkunud mängumees 21 punkti ja hankis 8 lauapalli.

Kokku Pärnu särgis viis kohtumist kirja saanud Jaunzems tegi seejärel korralikud esitused ka Riia VEF-i (13 punkti ja 9 lauapalli) ja oma endise kodumeeskonna Ventspilsi vastu (18 punkti) ning säras Rapla vastu kaksikduubliga 20 silma ja 10 lauapalli. Tema abiga suutis Pärnu viiest viimasest kohtumisest enne hooaja ootamatut katkestamist neli võita, sealhulgas 79:76 ka VEF-i.

Pärnu Sadam on uuks hooajaks jõuliselt komplekteerimisega alustanud, kui lätlaste Blausi ja Jaunzemsi kõrval on teada antud ka Eesti koondise kandidaadi Mihkel Kirvese taasliitumisest ja ühe põhitagamängija Märt Rosenthali jätkamisest. Lisaks on pingile panna noormängijad Kaspar Lootus ja Mihkel Kersalu.

scroll to top
Inline
Inline