fbpx
Close

Pärnu Sadama “maskott” Rannar Raap: seda medalit on oodatud 12 aastat!

-Rannar Raap | Foto: Liina Käärik

-Rannar Raap | Foto: Liina Käärik

Eesti korvpalli meistrivõistlustel selgus reedel esimene medalist, kui Tallinnas teenis klubi ajaloo esimese pronksi Pärnu Sadama meeskond. 3-0 seeriavõidu saanud päranakad võitsid viimase kohtumise kindlalt 89:63 (23:19, 17:20, 22:19, 27:5).

“Hooaja algus oli väga raske meil ja poole hooaja pealt saime kuidagi selle asja käima. Emotsionaalselt olime päris kõva sats. Kunagi me alla ei andnud ja see tõi meile edu. Ühtne löögirusikas oli meil,” sõnas aastatega omamoodi Pärnu meeskonna maskotiks muutunud tagamees Rannar Raap klubi Facebooki lehele antud intervjuus.

Kaptenina pronksikarika järel käinud Raap selgitas tolle hetke emotsiooni: “Minu jaoks kindlasti kõige-kõige säravam hetk üldse nii Pärnu ajaloos. Seda medalit on oodatud 12 aastat ja mul isiklikult üheksas hooaeg. Väga-väga super tunne.”

“See medal on fännidele mõeldud. Need, kes meid on siin aastaid fännamas käinud. Ülivägev tõesti!” oli noorteklassidest saadik Pärnu süsteemis pallinud 27-aastane Raap silmnähtavalt õnnelik. “Magus lõpp. Eriti seetõttu, et vastastel oli Pärnu poisse päris palju. Päris hea tõestamine käis (omavahel). Väga emotsionaalne medal!”

scroll to top