Kullamäe ja Bamberg said tugeva avapoolaja toel olulise võidu

-Kristian Kullamäe | Foto: Siim Semiskar

Saksamaa korvpalli kõrgliigas teenis Krisstian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Bambergi Brose Baskets võõrsil 90:79 võidu tabelikeskmiku Bayreuthi Medi võistkonna üle.

Võõrustajatele kuulus avaveerand 19:13, aga teist veerandaega domineeris täielikult Bamberg, mis võideti 30:12. 12-punktilisest eduseisust jäi Bambergil viimaseks veerandajaks alles küll kümme silma, aga ülejäänud ajaga viskasid tiimid vastavalt 28 ning 29 punkti, mis andis külalistele kokkuvõttes 90:79 võidu.

Kristian Kullamäe mahtus Bambergi pingile, aga mänguminutid jäid sel korral saamata. Henri Drell koosseisu ei kuulunud. Bryce Taylor viskas võitjate parimana 19 punkti, Bayreuthi eest tõi Hassan Martin samuti 19 silma.

Play-off koha kindlustanud Bamberg (21-12) on turniiritabelis viies, Bayreuth (14-19) asub 12. positsioonil. Bambergi jaoks oli võit sedavõrd tähtsam, kuna nüüd pole kuuendal kohal paiknev lähirivaal Ulmi Ratiopharm (19-13) neid enam üks voor enne põhihooaja lõppu ohustamas – võrdse arvu võitude ja kaotuste korral on omavahelistes mängudes Bamberg 2-0 peal.