fbpx
Close

Pärnu Sadamaga liitub seni Tartut esindanud füüsiliselt võimekas noor tagamees

-Sverre Aav | Foto: Siim Semiskar

-Sverre Aav | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond jätkas uue hooaja mängijate tutvustamist, kui teisipäeval anti teada seni Tartus mänginud 19-aastase tagamehe Sverre Aavi liitumisest.

Tartu noortesüsteemist välja kasvanud 193 cm pikkune Aav tegi oma debüüdi kõrgliigas hooajal 2018/19, kui teenis kohe oma esimesel hooajal Eesti-Läti liigas mänguaega keskmiselt 8 minutit. Lõppenud hooajal tegi Aav kaasa 21 kohtumist ning tõi keskmiselt 19,4 minutiga 4,2 punkti, 1,2 korvisöötu ja ühe lauapalli.

Peatreener Heiko Rannula sõnul on Aav väga töökas ja kohusetundlik poiss. Vaatamata noorusele on ta füüsiliselt juba võimeline meeste vahel mängima. Rannula lisab: “Aastaid on ta juba Tartu eest ka kogemusi saanud ja loodame, et uus keskkond mõjub positiivselt ning Sverre suudab arengus veel sammu edasi teha. Võimed on olemas, nüüd on vaja tööd teha ja vanematel konkurentidel elu trennis raskeks teha!”

Pärnu Sadam, kes plaanib uuel hooajal minna proovima ka eurosarja, on praeguseks teada andnud Mihkel Kirvese, Robert Valge ja Hugo Toomi jätkamisest ning lätlasest snaipri Andris Mistersi palkamisest.

scroll to top