fbpx
Close

Pärnus asi ametlik: kapten jätkab Sadamas

Avatar
-Rannar Raap | Foto: Siim Semiskar

Mullu Eesti meistrivõistlustel klubi ajaloo esimese medali teeninud Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas teisipäeval, et 2019/20 hooajal on jätkamas ka tiimi kapten Rannar Raap.

Värskelt mängujuht Siim-Markus Posti palkamisest teatanud Pärnu jaoks on Raap oluline mängija, kuna tegemist on oma linna kasvandikuga ja sisuliselt terve karjääri klubis veetnud mehega.

Juunis Korvpall24.ee portaalile pikema intervjuu andnud Raap sõnas siis, et tõenäoliselt on ta klubis jätkamas ka uuel hooajal: “Ma olen juba nagu rahvuselt pärnakas ja pere ka Pärnus. Pigem jätkan seal.” Nüüd siis sai asi ka ametlikult vormistatud.

Klubi Facebooki lehe vahendusel sõnas 27-aastane tagamees: “Sain eelneva kahe hooaja jooksul tekkinud pisivigastustest täielikult võitu ning seetõttu tundsin ennast väljakul enesekindlalt. Tegime võistkonnana suure sammu edasi. Loodan väga, et suudame sama taset säilitada.”

Isiklikus plaanis soovib ta panustada piisavalt, et Pärnu võistkond suudaks veel kõrgemas mängus kaasa lüüa. Kuigi põhimeestest Mihkel Kirves lahkub välismaale, tuleb üle saada ka sellest. “Eelnev hooaeg on veel eredalt meeles. Ideaalis tahaksin sama võistkonnaga edasi mängida, aga kahjuks ei ole see võimalik. Asendamatuid mängijaid ei ole, küll me hakkame saame,” oli Raap lootusrikas.

Raap on kõrgliigas pallinud alates hooajast 2007/08, kui ta alustas KK Pärnu/Catweesi meeskonnas. 2010/11 pallis ta poolest hooajast Piimameister Otto Rapla tiimis ning 2015/16 proovis ta kätt Rakvere Tarva ridades. Ülejäänud aja on ta usaldanud ennast Pärnu meeskonna juurde.

Pärnu kõige vanema mängumehena mullu ka kapteniks määratud Raap kogus Eesti-Läti korvpalliliigas 29 mänguga keskmiselt 3,6 punkti, 2,8 resultatiivset söötu ja 2,2 lauapalli ning Eesti meistriliiga play-offis olid tema numbrid 10 mänguga 4,5 punkti, 3,3 söötu ja 2 lauapalli.

scroll to top
Inline
Inline