fbpx
Close

Rakvere Tarva viib kõrgliigas lahingusse Juris Umbraško, korvialust mehitab Renato Lindmets

Avatar
-Juris Umbraško ja Renato Lindmets | Foto: Siim Semiskar

Eesti ja Läti korvpalliklubide ühise meistriliigaga liituv Rakvere Tarvas uuendas lepingut kahel eelneval hooajal meeskonna eesotsas olnud ja selle aja jooksul madalamates liigades läänevirulastele tiitleid tuua aidanud peatreener Juris Umbraškoga.

Suure kogemustepagasiga 39-aastane lätlane mängis Rakvere Tarva eest aastatel 2011-15, misjärel maitses lühikest aega treenerileiba Venemaal ja Norras. Eestisse naasis Umbraško 2016. aastal, siirdudes siis BC Valga-Valka Maks&Moorits meeskonna etteotsa, kirjutab Virumaa Teataja.

Oma kunagise koduklubi juurde Lääne-Virumaal tuli Juris Umbraško tagasi kahe aasta eest. Esimesel hooajal tüüris ta Rakvere korvpalli esindusmeeskonna 2018. aasta kevadel Eesti korvpalli meistrivõistluste teise liiga ja järgmisel esiliiga meistrikullani.

Lisaks peatreeneriga lepingu uuendamisele kinnitas Rakvere Tarva mänedžer Arnu Lippasaar, et käed on samuti löödud rakverlaste raudvara, keskmängija Renato Lindmetsaga.

35-aastane ja 202 cm pikkune Lindmets oli eelmisel hooajal Tarva meeskonna üks nurgakivisid, kui kogus esiliigas 25 mänguga keskmiselt 29,4 minutit, 15,7 punkti, 9,4 lauapalli, 2,7 resultatiivset söötu, ühe vaheltlõike ja 0,8 blokki.

scroll to top
Inline
Inline